Szukasz pracy? Zarejestruj się już dziś!

Imię i Nazwisko:
Płeć:
Adres zamieszkania:
Data urodzenia:
Nr sofi:
Wzrost:
Umiejętność i doświadczenie:
Dodatkowe uprawnienia:
Prawo jazdy:
Znajomość języków obcych:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Dodatkowe informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w CV i wszystkich formularzach przeze mnie wypełnionych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w tym również przyszłych procesów rekrutacji Spółce Rpp Polska, o których mowa powyżej. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli się z Tobą kontaktować w związku z prowadzoną przez nas rekrutacją, w tym prezentacją ofert pracy jak również w przyszłości przy nowych procesach rekrutacyjnych. Jeśli chciałbyś otrzymywać nasze obecne i przyszłe oferty pracy, zaznacz tę zgodę na udział w procesie rekrutacji. Jest ona niezbędna do kontaktu z Tobą.

Zgoda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i na przesyłanie informacji handlowej, za pomocą środków komunikacji elektronicznej i urządzeń telekomunikacyjnych (takich jak telefon, tablet, komputer) Spółce Rpp Polska , o których mowa powyżej. W przypadku wyrażenia tej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania do Ciebie informacji o charakterze marketingowym i handlowym. Dzięki tej zgodzie pozostaniemy w kontakcie i będziemy mogli zadzwonić do Ciebie lub przesłać e-mail i sms z naszą najlepszą ofertą pracy i przedstawić Ci ją.

Zgoda:

Polityka prywatności:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest Rpp Polska Sp z o.o. ul.Kozielska 14a/2 47-224 Kędzierzyn-Koźle , wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 10185). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883):
Zgoda:
Wyślij formularz

Oddział Opole

  • ul. Reymonta 12/1c
  • 47-065 Opole
  • Telefon: 77 423 41 09
  • Telefon: 734 173 020
  • E-mail: biuro@rpppolska.pl

Mapa dojazdu

RPP Polska
oddział Opole
ul. Reymonta 12/1c
47-065 Opole
+48 77 423 41 09
+48 734 173 020
biuro@rpppolska.pl